Paslaugos

Chipas chip tuning

EGR sistemos gedimo sprendimai

image_2021-10-05_122344

EGR vožtuvas gali stipriai paspartinti DPF suodžių filtro užsikimšimą ir kolektoriaus sklendžių funkcionavimą. Taip pat blogai veikiantis EGR gali pabloginti automobilio trauką, išderint tolygų variklio darbą, padidinti išmetamųjų dujų kiekį ir išauginti kuro sąnaudų vidurkį. Teisingai išprogramavus EGR vožtuvą variklis gaus švaresnį orą, dirbs tolygiau ir sumažins grėsmes pakenkti pagrindiniams varikio mazgams.

EGR, kaip ir kitos ekologinės sistemos turi ribotą tarnavimo laiką. Automobiliui nuvažiavus tam tikrą atstumą, dėl deguonies trūkumo pradeda strigti ir daryti žalą automobiliui. Tinkamai nefunkcionuojantis EGR turi simptomus tokius kaip : sumažėjusia automobilio trauka, netolygus variklio darbas, padidėjęs išmetamųjų dujų kiekis ir didesnėmis vidutinėmis kuro sąnaudomis. Simptomai gali būti įvairūs, priklausomai nuo automobilio modelio ir jame esančios EGR sistemos struktūros. Taip pat neretas atvejis, kuomet EGR gedimas prisideda prie spartesnio DPF filtro užsikišimo, suodžiai kaupiasi variklyje, įsiurbimo vožtuvuose, purkštukuose, pakaitinimo žvakėse ir kt.

Sugedus EGR sistemai, gedimą galima pašalinti keliais būdais : investuoti perkant naują EGR vožtuvą, jį valyti, ar eliminuoti iš visos sistemos. Naujo EGR motavimas yra pakankamai brangus ir laikinas sprendimas, kadangi EGR pati savaime yra ribotą tarnavimą turinti sistema, kuri ateityje vėl suges. Valymas yra momentinis sprendimas ir jį atlikus, didelė tikimybė, kad ilgai netrukus problema vėl atsinaujins. Ilgaamžiškiausias ir ilgalaikėje perspektyvoje pigiausias ir efektyviausias sprendimas būtų eliminuoti EGR iš automobilio sistemos. Teisingai ir profesionaliai atliktas EGR išjungimas neturės neigiamos įtakos variklio darbui, ilgaamžiškumui, variklis „kvėpuos“ tiesiogiai šviežiu oru, todėl dirbs sklandžiau. Atkreipiame dėmesį, kad tam tikrais atvejais EGR išjungimas susideda iš dviejų veiksmų – mechaninio ir programinio eliminavimo / užglušinimo. Svarbu, kad abu etapai būtų atlikti profesionaliai, naudojant originalią įrangą, individualias programas.

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Gaukite pasiūlymą savo automobilio programavimui užpildę anketą!

JŪSŲ KONTAKTINĖ INFORMACIJA
PASIRINKITE AUTOMOBILIO SPECIFIKACIJĄ
PASIRINKITE NORIMAS PASLAUGAS