Paslaugos

Chipas chip tuning

AdBlue (SCR) sistemos laikinas išjungimas / remontas

image_2021-10-05_122912

AdBlue sistema (SCR, arba angl. Selective Catalytic Reduction)– tai Sistema padedanti (DPF, kietūjų dalelių filtrui atlikti efektyvesnį išsivalymą. Šiai sistemai veikti reikalingas specialus vandeninis karbamido tirpalas

Visus reikalingus veiksmus kontroliuoja variklio valdymo modulis (ECU) arba Adblue modulis (SCR). Proceso metu AdBlue skystis įprškiamas į išmetimo sistemoje esantį katalizatorių. Įpurkštas į išmetimo sistemą, šis skystis“ virsta anglies dioksidu ir amoniaku. Amoniakas reaguoja su azoto oksidais ir, reakcijos metu susidaro aplinkai nekenksmingos azoto ir vandens dujos.

Ši sistema yra labia jautri temperatūroms, jeigu temperatūra nukrenta iki –4°C pradeda stingti, o pilnai užšąla esant –12°C. Sisteka tai pat dirba neefektyviai esant tiek aukštai daugiau kaip 24°C temperatūrai. Taip pat AdBlue skystis negali būti  ilgai sandėliuojamas. Besikeičiant temperatūrai, karbamido kristalai atsiskiria ir užkemša AdBlue tirpalo tiekimo sistemą, sugadina jos siurblį. Ši sistema genda dažniausiai žiemą, o jų remontas ir keitimas kainuoja ilabai brangiai. AdBlue Sistema turi labai daug komponentų kurie tai pat linke sugesti ir jų remontas dažnu atveju gali siekti visos sistemos kaina. 

Atsiradus sistemos gedimui dažniausia problema yra jog automobilio valdymo blokas aptikęs stipriai riboja variklio galią tol, kol sugedus Sistema nebus suremontuota. Taip pat yra automobilių kurie esant gedimui ar kai skysčio lygis bake yra pernelyg žemas gali visiškai neužsivesti. 

Primename, kad, ekologinių sistemų išjungimas gali būti atliekamas tik laikinai, del teisinių reikalavimų. t.y. išvengti dideliems nuostoliams arba juos sumažinti, ir atlikus sistemos remontą veikti taip, kaip numatyta gamintojo.

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Gaukite pasiūlymą savo automobilio programavimui užpildę anketą!

JŪSŲ KONTAKTINĖ INFORMACIJA
PASIRINKITE AUTOMOBILIO SPECIFIKACIJĄ
PASIRINKITE NORIMAS PASLAUGAS